Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet? Mit csináljak,...

Mi bajom lehet? Mit csináljak, ha reggelente folyton korog a hasam és kb 2 hónapja szinte csak édességet vagy édes dolgokat tudok megenni, mert mást nem kívánok?

Figyelt kérdés
Reggelente 6kor kelek, akkor eszek egy kis gabonapelyhet/müzlit+teázok, aztán kb 1 óra múlva már hangosan korog a hasam, pedig még nem is vagyok éhes, akkor próbálok némi szendvicset enni(+ még teázok), de az meg nem esik jól csak az édesség. És már az ebédből sem tudok annyit enni, mert nem kívánom. Valami tipp, hogy mit kezdjek ezzel? (Egyébként eddig sosem voltam édesszájú, jobban kedvelem a sós dolgokat, de most tonnaszámra eszek csokit)

2013. dec. 17. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress fel egy orvost, ugyanis a szervezeted ezzel az édesség utáni vággyal próbál üzenni, hogy valami nincs rendben.

A hasad valószínűleg azért korog, mert ezek az édes cuccok elég hamar kiürülnek a gyomrodból, így újra üres lesz. Vagy talán csak az emésztési hangokat hallod, szintén azért, mert hamar végigmegy az emésztőrendszerben az édesség.

Mit tegyél? Abba kell hagyni az édesség evést. Tönkremegy a szervezeted és így elég hamar cukorbeteg leszel. Egyél főtt ételt, még akkor is, ha nem kívánod. Ha nem esik jól is próbáld megenni. És ahogy az elején is írtam: orvos. Ez nem jó jel.

2013. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyébként eszek ebédet, szóval főtt kaját, csak nem annyit, mint szoktam általában, meg gyümölcsöket is eszem, sőt vacsorázok is bár tudom nem a legjobb, hogy későn eszek, de mindig is így ettem (többnyire kenyér, felvágott, sajt...)
2013. dec. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!