Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cifran antibiotikum szedése...

Cifran antibiotikum szedése mellett ihatok alkoholt nagy mennyiségben?

Figyelt kérdés
4. napja szedem, összesen 5 npig kell. Ihatok alkoholt nagy/közepes mennyiségben? Ez pár felest jelent, meg egy sört mondjuk...
2013. nov. 16. 14:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
elolvastam a cikket én is, köszi. de nem tudom, hogy a cifran milyen típúsú antibiotikum
2013. nov. 16. 15:10
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Csak nem a nők lapja caferól idézted? Ott vannak ilyen okosságok. :) Az alkohol elsőfokú bomlásterméke ugyanis maga az acetaldehid(sejtméreg), ami teljesen függetlenül jön létre az antibiotikumtól. :D


A másodfokú pedig az ecetsav.

2013. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Gratulálok annak az észlénynek, aki lenullázta a válaszomat. Akkor kifejtem gyengébbek kedvéért: pontosan ilyen Cifran nevű gyógyszert kellett egyszer szednem húgyúti fertőzésre és a kúra utolsó napján megittam egy felest és kb. 2 sört. Ez még közepesnek se mondható mennyiség, alapesetben épp hogy spicces lesz tőle az ember. Ám akkor atom gyorsan beb*sztam, de úgy, hogy azt se tudtam, melyik bolygón vagyok, másrészt másnap meg olyan rosszul voltam, hogy azt az ellenségemnek se kívánom. Antibiotikumra nem iszunk, ez alapszabály. Bírd ki, hogy ma még nem iszol vagy maradj otthon a s*ggeden és ne menj sehova.
2013. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Az antibiotikum elég káros önmagában is, ezen már nem ront az alkohol de legalább elfeledteti a valóság nyomasztó érzését, meg azt hogy letarolod a testedet egy ilyen gyógyszerrel.
2013. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként antibiotikumot szedni fölösleges, ugyanis az alkoholnak önmagában ugyanolyan baktériumölő hatása van.
2013. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%

"Gratulálok annak az észlénynek, aki lenullázta a válaszomat"


Ha haszontalan válaszokat írsz, ne csodálkozz ezen.

2013. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!