Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki tudja megmondani?

Ki tudja megmondani?

Figyelt kérdés

Az emberi szervezet mennyi ideig bír tápanyag nélkül lenni? És folyadék nélkül?

Pusztán kíváncsiság, nem szándékozok éhen/szomjan halni:)


2009. nov. 17. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
úgy hallottam,hogy 1 hétig kibírod táplálék nélkül,viszont folyadék nélkül másfél nap körül már meghalnál
2009. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Étlen akár 3 hétig is, szomjan 7-9 napig bírja az ember, addigra elfogy a vízháztartás összes pótléka!De attól is függ milyen körülmények vannak!Tűző nap, vagy pince!Nem mindegy!Függ a helyiség páratartalmától, stb!De durván 1 hét víz nélkül!
2009. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apám halála után 2 hétig nem ettem.
2009. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Édesanyám két, és fél évig nem evett. NEM HAZUDOK. Fénytáplálkozás. Ebböl a könyvböl is tanult: [link]
2009. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szerintem kb. úgy evett fényt, mint az a család, ahol az anya és a kisgyerek éhenhalt, az apa jelenleg meg börtönben (vagy diliházban nem emlékszem) van...

Amúgy az én ismerősem között is van egy "fényevő", és egyszer a felesége rajta kapta egy grillcsirkén :)

2009. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jajj ezen akkorát röhögtem:D utolsó...:D
2009. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11-17 19: 51 vok.


Kösz, hogy leoltottok. Pedig igazat mondtam.

Durván egy hétig bírod pia nélkül különben.


11-17 20: 36

Szerintem az ismerősöd tényleg „”-s fénytáplálkozó. Anyám ilyet nem tehetett volna, mert le volt állva az emésztése. Egy grillcsirkébe szerintem bele is halhatott volna.

Különben én nem azt írtam, hogy nem táplálkozott, hanem, hogy nem evett. Ivott tejet+gyümölcslevet.

2009. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!