Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Be vannak repedezve a körmeim...

Be vannak repedezve a körmeim és nagyon gyengék. Mit tehetnék? Milyen vitamin kell?

Figyelt kérdés

Nagyon repedezettek a körmeim és nagyon törnek is, iszonyatosan gyengék... Mit tehetnék ez ellen? Milyen hatásos módszer van rá? Vagy milyen vitamint kéne ennem?

Használtam már körömerősítő lakkot de nem használt. Rágni nem rágom a körmöm. A hajam is picit teredezik meg vékonyszálú. Összefüggésben lehetnek?


2009. nov. 17. 13:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt a repedezettséget úgy értem hogy nagyon recések...
2009. nov. 17. 13:40
 2/5 anonim válasza:
79%
volt műkörmöd valaha is? mert ha igen akkor az miatt is lehet(nekem is azért volt) ,de ha nem akkor drogériábam vagy sok már helyen árulnak kálciumos és vitaminos körömlakkot ..
2009. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még sose volt műkörmöm, nem is akarok... Am köszönöm megpróbálok utánajárni azoknak a körömlakkoknak. Jöhetnek még a válaszok várok még tapasztalatokat.
2009. nov. 17. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Sörélesztő tablettát ajánlanék.1000 ft körül van,és nagyon sok van benne,megéri!Szebb lesz tőle a hajad,és a körmöd is!
2009. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kéz-és lábápoló tanfolyamot végeztem, és erről a következőket tanultuk: Okozhatják: zsíroldószerek,körömlakk. Megjelenhet vashiányos vérszegénység (ami nőknél elég gyakori), A-vitamin hiány,és perifériás keringési zavar tüneteként is. Remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!