Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hizni egy kicsit?

Hogyan tudnék hizni egy kicsit?

Figyelt kérdés
Csak fogyókurás kategória van, hizókurás nincs! :) De abban bizom, hogy ti, akik fogyni szeretnétek, meg tudjátok nekem mondani, hogy ti anno mitöl hiztatok jobban, mitöl kevésbé. Kb 5-6 kg-ra lenne szükségem, de a gond az, hogy fogalmam sincs, hogy hogyan. Télen amugy is mindig jobban fogyok, nincs kedvem enni, és szerintem a gyomrom is tul kicsi. Irnátok pár tanácsot, hogy mit csináljak, mit egyek, és mit nem, mozogjak, vagy nem, meg ilyesmiket. Elöre is nagyon szépen köszönöm! Jah, és lány vagyok, 20 éves, 167 cm és 45 kg.
2009. nov. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Hát hízni lehet akkor is ha sokat mozogsz ( konkrétan pl ha gyúrsz, bár én ha lány lennék sosem tennék ilyet)

vagy

ha keveset. A sumo birkózókkal sok zsíros ételt etetnek aztán elküldik őket aludni.

Tehát este zsíros, vagy ebéd utáni szundítás szerintem megteheti a hatását. Bár azért vigyázni kell, mert egészségtelen is tud lenni, és visszaüthet.


Egyébként lehet ilyen az alkatod.

2009. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez alkati, ha agyoneszed magad, sem fogsz hízni, legfeljebb 1-2 kilót, ami azonnal le is megy, amint kihagysz egy étkezést. Én is ilyen voltam, 30 éves koromra lett csak formás alakom.
2009. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezd el szedni a béres cseppet+c vitamin.Az étvágygerjesztő hatású.

Vagy a lila hagyma is az.Habár az büdivé teszi a szád.De sztem ha majd szülsz egy gyerkőcöt tuti nem leszel utána olyan vékony.

Én 45 kg voltam világ életemben.Egy gebe.De teherbe estem 27 évesen és azóta 56kg vagyok.Pont jó.:D

Szotyi,dió,mogyoró.Az olajos magvaktól is hízhatsz.

Ja és van még valami.A nevetés is hizlal!:D:D:D

2009. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 168cm,54 kg-val,de még mindig szeretnék néhány kilót hízni!én inkább nyárom hízom 3,akár 4 kilót is,ahogyan te is télen ezt leadom:)....Szóval,én sok-sok kenyérrel,tésztafélékkel,nah meg persze házi sütikkel hízlalom magam...és este,lefekvés előtt sokat eszem,esetleg ha az éjj folyamán felébredek,akkor is megtámadom a hűtőt
2009. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a zsíros kajáktól,húsoktól nem hízhatsz sokat,inkább a tésztaféléktől
2009. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!