Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egy kicsit hízni?

Hogyan tudnék egy kicsit hízni?

Figyelt kérdés
Kicsit vékony vagyok és szeretnék kicsit hízni, hogy kicsit húsosabb legyek. mit kellene ennem? 16f
2010. szept. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én 18f és én is hízni szeretnék, ha nem eszel elég tésztát (föleg kenyeret), édességet, vagy húst akkor megvan a magyarázat. De lehet hogy genetikailag így vagy kódolva, mint nagyapám aki 20 éves koráig 55 kiló volt és annyit evett mint 3 amerikai focis csapat. Annyit egyél amennyi jól esik, később úgyis elkezdesz vállasodni meg minden
2010. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miér akartok hízni? :S Örüljetek neki inkább, hogy vékonyak vagytok...
2010. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tudnál áldozni 5000ezer foríntot vagy legalábbb 2000ezret tudnék segíteni csak nemtudom hogy van e pénzed mert van olyan gyors felszívódású szénhidrát amitől meghízol esteleg 5-6 ezer forintélrt tudnék tömegnölőt fehérjéből és szénhidrátból éll nézd meg shop.builder.hu és ot keresd meg az étrendkieg tömegnövelő 15-30%között vagy 15%alatt megveszed amelyik szimpi betolsz napi 3 adagot és hízni fox tőle szerintem tuti módszer
2010. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem ajánlom, hogy édességeket egyél, attól nem "szép" kilókat szedsz magadra. egyél húst, és inkább mozogj, azzal a későbbi alacsony vérnyomást is megelőzheted, és szép izmos leszel ;)


én 23 éves vagyok 175 cm magas és jelenleg 56 kiló. sajnos nálam komoly gyomorproblémák okozzák ezt, de lehet, hogy te csak vékony testalkat vagy.


még valami:

ha elmész nőgyógyászhoz, lehet, hogy tud olyan tablettát felírni, ami esetleg kis súlygyarapodást is generál nálad

2010. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hízni sehogy, ha genetikailag vékony vagy, főleg ilyen korban.


Olyan nincs, hogy húsos, vagyis van, azt jelenti hogy van rajta izom. Meg olyan van, hogy valaki nagy részben zsíros, meg olyan is van, hogy valakin mind a kettő nagy részben megtalálható ők eléggé nagy darabok szoktak lenni.


Járj el konditerembe, és egyél sok fehérjét, és főleg szénhidrátot tömegelés alatt (de túlzásba nem kell esni). Próbálkozhatsz tömegnövelőkkel hogy kiegészítsd a kajádat, igaz nekem annyira nem használtak, sima kajálással is ugyanúgy fejlődtem/nem fejlődök egy ideje.


Állíthatsz össze étrendet, de annyira nem ajánlom mert eléggé necces és körülményes betartani tökk okból kifolyólag is, de ha be tudod tartani akkor hajára, minél gyorsabban fejlődsz úgy. Én minden nap mást eszek, de oda figyelve a kellő fehérje/ch bevitelre. A minden napi csirke elkészítése nekem nem megoldható, amúgy is megunnám egy idő után.


Sima zsíros kajákkal nem igazán tudsz hízni, HA híznál is amit kétlek, akkor az csúnya lenne, és nem egyenletes rakódna le úgysem a testalkatod miatt (valószínűleg nőne a hasad stb. aminél a vékonyság ezerszer jobb).


Becsüld meg a vékonyságodat, és alakíts ki egy szálkás izmos testet, most az a divat. Én is nagyon vékony vagyok, csak még nem igazán szántam rá magam, hogy ki izmosítsam magam, de egyszer biztosan véghez viszem...


üdv!

2010. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!