Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ivott valaki hosszabb időn...

Meréxke kérdése:

Ivott valaki hosszabb időn keresztül búzafűlét? Ha igen, mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az osszes gurunak irom, aki hozza szolt a temahoz.

1 eve fogyasztom a frissen facsart levet.

Sok jo tapasztalatom lett.


Fogytam is es erdekes modon a zsirparnak elkezdtek leolvadni rolam, a pocak lement, viszont az izmok nem sorvadnak el. Tehat aki valodi fogyasrol abrandozik tessek innia!

Napi 3dl fogyasztok belole, elosztva reggel es esti adagra. igen, reggel es este is preselem a levet.

mas zoldsegeket is teszek bele, mert ekkora mennyiseget lehuzni bajos az ize miatt.


A reggeli mennyiseg 5dl korul mozog. Szorozd meg 2 vel es ennyit fogyasztok naponta.

Az eredmenyek jonnek szepen. Ez mellett nem eszek semmit. Napkozben plusz 1 liter viz es teljesen jol vagyok.


Eszrevettem, hogy vitaminokra nincs szuksegem.


Van meg kerdes?

2014. jún. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aki beteg lett az nem a letol lett beteg. Meregteleiti a szervezetet eleg erosen.

Minel betegebb leszel, annal inkabb kapod a visszajelzest, hogy mennek kifele a karos anyagok. Ne hagyd abba, mert utann semmi ilyesmi nem lesz.

2014. jún. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!