Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ivott valaki hosszabb időn...

Meréxke kérdése:

Ivott valaki hosszabb időn keresztül búzafűlét? Ha igen, mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Anyám elkezdte ezt a marhaságot nálunk is, eredmény: anyám, férje, húgom lázas beteg lett :D

Nekem meg kutya bajom mondjuk, de érthető módon nem folytattuk sokáig.

2013. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Búzafűport iszik a férjem, mert sok gyógyszert se, és hogy méregtelenítse, de nem állandóan, hanem heti 7 nap, és aztán egy hónap szünet. Egy mokkás kanál port egy fél literes üdítős palackba tesz és rá kb 3 deci vizet. Jól össze rázza, és hagyja 2,3 órát állni. Aztán lassan elkortyolja. Még a test szaga is megváltozik. Megszűnik a gyógyszer kipárolgásának okán testszag. Tehát a verejték mirígyet és a májat méregteleníti.
2013. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Tehát a verejték mirigyet és a májat méregteleníti. És megváltoztatja a tér-idő kontinuumot, ezt ne feledjük el.


Én nem innám, francnak sem kell búza, fölösleges növény. Saláta, uborka, tök, és jó sok hagyma ami kell.

2013. szept. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kis hitetlen az előttem szóló :-)
2013. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagy hitetlen, igazi kételkedő.
2013. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Akkor ez olyan, hogy van akinek hat, van akinek árt, és van akinek se nem segít, se nem árt! :)

Még egyszer: köszönöm

2013. szept. 18. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:
valakinek árt, valakinek segít.. talán ezért kell gyógynövényhasználat előtt egy francos szakértővel konzultálni.
2013. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37-es Ostoba vagy nézz utána és azután járjon a szád. Bezzeg ha beteg vagy az orvos amit felír, pedig sok mellék hatása van, de beszeded, mert az orvos azt mondta, hogy ezt kell szedned :-(
2013. szept. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

8. bunkó vagy, ha kicsit is ismernél a fórumon, akkor és lenne intelligenciád, akkor két dolgot mondjuk tudnál.


- Lehet utálni, de ostobának tartani... engem, nevetséges. Nem mindenki ért egyet velem, ez egy dolog, más tapasztalatokkal kissé máshogy is lehet látni a világot.


- Kiba.szottul nem érdekelnek a rohadt gyógyszerek. Felőlem az orvosok gyomrát felkoncolhatják és megtölthetik a gyógyszeripar bármely csoda termékeivel. Nem hiszek a gyógyszerekben, így ha beteg vagyok nem szedek gyógyszert. Egy dologban hiszek, hogy a másnaposság és a láz érzését mint egy drog elfedi az aspirin hatóanyaga. Na, ennyi fér bele nálam. De ha erre jó a búzafűlél, én Isten bizony most azonnal felmentem.

2013. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia Meréxke!


Én a búzafű italport iszom naponta 1-2 teáskanállal, vízben elkeverve. Kb. 3 hete fogyasztom, de már érzem, hogy kicsit jobb lett a közérzetem azóta, és már nem fájnak annyira a csontjaim ill. az ízületeim sem. De gondolom azért, mert a búzafűben sok a magnézium és a kalcium. Néha van, hogy Zöldmező filteres teát is iszok vele párhuzamosan, de főleg az italport, azt mindennap. Valóban először felerősíti a korábbi bajokat, nekem pl. eleinte még jobban fájtak a csontjaim ill. az ízületeim, és kerülgetett is valami vírus, de aztán szerencsére nem betegedtem le. Igen, valóban nem feltétlenül egyformán hat a búzafű minden emberre, van aki semmi változást nem vesz észre a fogyasztása után, én szerencsére nem így vagyok vele, mert nálam már jelentkeztek pozitív változások. Továbbá pozitívum még az is, hogy már nem ég annyit a gyomrom, mint korábban, tehát úgy látszik, hogy valóban a gyomorsavat is képes kordában tartani. A búzafű klorofilltartalma pedig tényleg baktériumölő, a nyelvem sem lepedékes már annyira, mint korábban. Egyszóval szerintem ez egy természetes "csodaszer", örülök, hogy rátaláltam nemrég. :-)

2013. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!