Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek baj, ha néha...

Szerintetek baj, ha néha eszek hónaljgörgetőt?

Figyelt kérdés
Ne értsétek szó szerint, nem kiskanállal eszem a vasárnapi ebédhez... Az a helyzet, hogy egy ideje néha megnyalogatom az izzadásgátló dezodort. Olyan jó érzés, amikor összehúzza a számat, de csak ritkán csinálom, kb. 2 hetente. Ebből lehet valami bajom?

2013. szept. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ez komoly?



komoly bajod nem valószínűleg, mert ezek a szerek a bőrre veszélyesebbek, mint a gyomorra. de szerintem keress fel egy pszichológust, mert ez lehet, hogy valami kényszercselekvés lesz nálad.

2013. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne szokj rá, hülyén hangzik.

Mindentől lehet bajod. Nem tudod, mit eszel, mit iszol.

Ha edzett az immunrendszered, meg sem kottyan neki. Sok mesterséges kaja mellett. Ha megettél kamaszkorodig 10 kg koszt, akkor ellenálló lettél.

Tényleg hülyén hangzik. (Bocsi!)

Rossz tulajdonsága? Dezodor nyalogatás. :) Sose legyen rosszabb!

2013. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem szoktam túl sűrűn beteg lenni, ezt a tevékenységet sem űzöm túl gyakran... Tudom, hülyén hangzik, de pszichológushoz nem szeretnék menni. Lehet, hogy tényleg jobban is járnék vele, mint a műanyag kajákkal...
2013. szept. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!