Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet pszihes dolog? Nem...

Ez lehet pszihes dolog? Nem birom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problemam, hogy par hete hanytam, mert tul sokat ettem. Mar elotte is rettegtem a hanyastol, szornyu volt az egesz, sirtam mint egy kisgyerek, azt hittem meghalok. Soha tobbet nem akaorm atelni. Es azota nem birok megehezni, ma is delbe ettem utoljara, picit mintha korogna a gyomrom, de semmi tobb. Nem vagyok ehes, nem kivanom a kajat. Ha megeszek valamit attol felek, hogy visszajon. Lehet pszihes dolog? Vagy mas betegsegem van?

16/L


2013. jún. 26. 20:12
 1/2 ewaster válasza:
Lehet hogy ezzel dokihoz kellene fordulnod, de nem szeretnélek megijeszteni, mert nagyobb a valószínűsége hogy semmi bajod. Mindenesetre akkor azért hánytál mert TÚL sokat ettél. De étel nélkül meg nem létezhetsz, szóval egyél inkább nagyon kis adagokat, és könnyű ételeket(krumpli pl) és szerintem lassan visszatér az étvágyad. :)
2013. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Étkezz normálisan és akkor nem lesz vele probléma. A gyorsan felszívódó szénhidrátok fogyasztását kerüld ,mert azoktól csak még éhesebb leszel.
2013. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!