Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért savanyú a nyelvem?

Miért savanyú a nyelvem?

Figyelt kérdés
Évek óta szedek savcsökkentő gyógyszert,többször voltam orvosnál,endoszkóp fekélyt nem talált,csak sok savat.Újabb gyógyszert kaptam,de ugyan úgy savanyú a nyelvem és megy a hasam.Egy pár hónapja szedek Bolus adstringens hasfogót,és még egy kicsit híztam is.Mit tegyek hogy ne legyen ennyi savam?
2013. ápr. 28. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Gasztro 825-öt szedj rendszeresen hónapokig! A Bólus astringens folyamatos szedése nem szerencsés. Ebben van fertőtlenítő is. Inkább több rostost ajánlok: pld. őrölt lenmag, búzafű italpor, műzli. A hús,tej, édesség savasít. A desszertet eheted Eritritol cukorral. A savanyú nyelv, hasmenés lehet candida gombától is. Az előzőekben leírt probiotikum kiszorítja a bélből.
2013. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!