Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diétánál mit lehet...

Candida diétánál mit lehet enni? / pl. krumplit vagy tejet? /

Figyelt kérdés
Mindenhol csak olyat olvasok,hogy hajdinát meg padlizsánt ,kölest lehet enni.Valamit amit máskor is eszünk valami hétköznapit nem lehet?
2009. szept. 25. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bio boltban (vagy reformtáplálkozási üzlet) tudsz venni candida kenyeret (élesztőmentes), és barna tésztát, barna rizst. Van olyan is, hogy "candida édesítő" de azzal vigyázz, mert ha laktóz, és Te pont laktózérzékeny vagy, rosszul leszel tőle. Én inkább kevés mézet ajánlok.

De ha nem javulsz, akkor valóban nagyobb szénhidrátcsökkentésre van szükség, akkor jobb, ha a tojás, hús, zöldség kerül előtérbe, és kenyeret, krumplit, rizst, tésztát teljesen elfelejted. Én is (más okból) így étkezem, és még nem haltam éhen, nyugi! :)

2009. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!