Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diétánál nekem konkrét...

Candida diétánál nekem konkrét ételek kellenének, amit megcsinálhatok ebédre. Pl levesrecept?

Figyelt kérdés
húsok, hogy készítsem el. Azt megnéztem mit lehet enni, de hogy ezekből milyen ehető kaját tudok csinálni, azt nem? Reggelire mit egyek? Mit kenjek a kenyérre, egyáltalán milyen kenyeret egyek.
2009. szept. 7. 10:14
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én reggelire élesztőmentes kenyeret vettem, csak azt ehetsz, ez sajnos csak speciális kenyérboltokban kapható, és két éve volt kb 700 ft, de még talán fél kilót se nyomott. Fagyasztva is megvehettem így otthon sütöttem ki. Tehetsz rá vajat nyugodtan és felvágottakat, de nem szalámit! Pl, csirkemell sonka meg ilyenek. Zöldésget ehetsz, de nem burgonyát vagy rízst. A zöldésgeket nyersen fogyaszd vagy párolva. Gyümölcsökből, felejtsd el majd mindet, kevés almát, citromot és grapefruitot ehetsz. Ebédre én kevés olajon csirkemellett sütöttem és ha hiszed ha nem de majd minden nap ezt ettem salátával. Natur aktívis joghurtot ettem vacsorára ezzel a élesztőmentes kenyérrel. Nekem ezek voltak az alap kajáim, nagyon nagy választék nem is volt, sajnos minden másban van cukor, élesztő, ecet. Csak szénsavmentes ásványvízet ittam, napi két-három litert és semmi csoki, alkohol. Nehéz volt, de két hónap alatt kimutatta a biorezonancia vizsgálat, hogy komolyan betartottam a diétát és azóta nincs candida a gyomromban se...! A husokat sütve készítsd el, a panír is szénhidrátos. Sok saikert!

2009. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2009. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!