Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez egy elég kínos kérdés, de...

Ez egy elég kínos kérdés, de mit csináljak, hogy reggel kakiljak mielőtt elmegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Mindig mire beérek a munkahelyre reggel, akkor kell kakilnom meg ilyenek... és ez már nagyon idegesít, végülis a munkatársak mellett nem szellenthetek. Próbáltam már hogy reggel eszek egy kis kefirt vagy iszok kávét.De nem segít semmi. És ez elrontja a napomat mert nagyon irritáló. Mit egyek, vagy mit tudok csinálni hogy reggel munka előtt otthon eltudjam intézni és ott ne zavarjon?
2013. ápr. 14. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezzel néha én is így vagyok. Mindig reggel 9 körül kell, mikor már bent vagyok a munkahelyemen.

De pár nap alatt át tudom magam szoktatni a következő módszerrel:

Általában mindig majdnem percre pontosan 24 óránként kell kakilnom. Amikor reggel 9-kor kell, nem megyek el azonnal wc-re ahogy megérzem az ingert. Visszatartom. Tudom, ez nem egészséges ezért nem is csinálom sokáig, csak 1-2 óráig. Így elmegyek mondjuk 11-kor. Másnap ennek megfelelően már 11-kor jön az inger, amit megint megpróbálok egy kicsit tolni. És így tovább. Pár nap elteltével már csak este lefekvés előtt kell, de akkor se megyek el wc-re, csak reggel.

Reggel ébredés után 5 perccel már rohanok is a wc-re olyan erős ingerem van. És ha erre sikerült beállni, minden nap reggel fog kelleni.

Én így szoktam.

2017. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Irigyellek a problémáid miatt! Nekem is mindig délelőtt kell, mikor már bent vagyok a munkahelyen. De szó szerint tojok rá. Van ott is wc. Erre való. El tudok vonulni, elintézem. Szerintem nem nagy ügy. Természetes dolog, mindenki, csinálja, még a szellentést is. Ezen poénkodni és cikinek érezni szerintem óvodás korban szokták.
2021. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!