Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez egy elég kínos kérdés, de...

Ez egy elég kínos kérdés, de mit csináljak, hogy reggel kakiljak mielőtt elmegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Mindig mire beérek a munkahelyre reggel, akkor kell kakilnom meg ilyenek... és ez már nagyon idegesít, végülis a munkatársak mellett nem szellenthetek. Próbáltam már hogy reggel eszek egy kis kefirt vagy iszok kávét.De nem segít semmi. És ez elrontja a napomat mert nagyon irritáló. Mit egyek, vagy mit tudok csinálni hogy reggel munka előtt otthon eltudjam intézni és ott ne zavarjon?
2013. ápr. 14. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli torna-(főleg a guggolások)segítik a dolgot.
2013. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igyál több folyadékot esetleg, keljél korábban.

De ha reggel még nem indul be eléggé a bélmozgásod, akkor nagyon nincs mit tenni.

2013. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ninsc valami ami beinditja a bélmozgást? és mennyit guggoljak?
2013. ápr. 14. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Állítólag rá lehet szoktatni a szervezeted. Kelj fel fél órával hamarabb és minden reggel ülj 30 percet a wc-n, hogy 'hozzászokj'. Többen mondták, hogy ez segít.
2013. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké kipróbálom köszi:)
2013. ápr. 14. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Igyál egy kávét! :)
2013. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
már próbáltam de nem történt semmi:/
2013. ápr. 15. 21:56
 8/12 anonim válasza:
Reggel ébredés után kb. negyedórával minden nap elintézem a dolgom. A szervezet megszokja. Keljél korábban, ébredés után igyál meg egy nagy pohár vizet, lehet picit langyos is. Valahol olvastam hogy az enyhén sós viz is hatásos ébredés után. Persze előző este jól besalátázok, vagy valami més rostban gazdag ételt eszek.
2013. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi. de az nem hízlal este?
2013. máj. 14. 15:31
 10/12 anonim válasza:
A saláta nem hizlal, persze én natur fogyasztom minden öntet nélkül, egy kis teljes kiőrlésű kenyérrel, vagy barna rizzsel vagy valami más gabonafélével. Évek óta semmi gondom a széklettel, és mindig sikerül munka előtt elintéznem.
2013. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!