Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kreatint szedek az mennyi...

Ha kreatint szedek az mennyi ido utan latszik meg?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Van akinél szedés után 1-2 héttel, van akinél soha. Szerintem a kreatin úgyis csak egy önbizalmat növelő dolog, azt hiszed hogy ha szeded akkor máris mennyire megnő a karod, közben csak a vizet tartod vissza. Amint abbahagyod, lemegy az egész, ahogyan a pénztárcád is.

A lassan járj, tovább érsz módszerrel szerintem többre mész, mint felesleges szerekkel.

Szerintem határozottan káros, hiszen azt hiszed hogy egy csomót erősödtél rövid idő alatt, de csak felfújódtál. Abbahagyod az edzést, leeresztesz és sokkal nehezebb lesz újrakezdeni.

Mindegy, a te időd.

2009. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kreatin nem a vizet tartja vissza, fehérje ami beépül az izomba ha az ember MOZOG. Gyúráshoz használják nem a reggeli teához tehát sokat ne várj tőle.
2009. szept. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kreatin nem csodaszer,hanem táplálék kiegészítő,ha szar a kajád,akkor ne várj eredményt!Amúgy meg az első komment abszolút hülyeség,ugyanis nem káros,nem tartja vissza a vizet,a "leeresztessz" dologról meg annyit,hogy a testépítés egy olyan sport,ami látszik rajtad ha űzöd,de az is,ha abbahagyod,szóval ha nem szedsz semmit,de edzel,és abbahagyod,akkor is vissza fogsz esni,ugyanis nem kap az izom erőltetést....;)
2009. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kreatin az izomsejtek térfogatát növeli meg, ezáltal a MINŐSÉGI TÁPLÁLKOZÁSBÓL felvett tápanyagokat hatékonyabban építi be az izomba. Így gyorsabb a regenerálódás, fejlődés. Az előző válaszoló nagy baromságot írt hogy NEM tart vissza vizet, ugyanis pont ez a fő tulajdonsága a kreatinnak. Ugyanis a sejtekbe vizet vonz, nő a víz visszatartás, több víz jut az izomba, és ez kedvező környezetet teremt a tápanyagok beépüléséhez.

Ennyit a kreatinról. Fontos a kaja, mert a kreatin akkor mit építsen be??!!

Remélem tudtam segíteni, további szép estét..

2009. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ha szeded akkor máris mennyire megnő a karod, közben csak a vizet tartod vissza. Amint abbahagyod, lemegy az egész, ahogyan a pénztárcád is. "


Azért ez nem így megy! Hogy képzelted? Felszedel 10kg-ot,nem szeded a kreatint akkor visszaesel 10kg-ot?


A kreatin nagyon jó cucc,de a fehérje fontosabb! Étkezés+edzés+táp.kieg+életvitel


(fontossági sorrend szerintem)

2010. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!