Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy a citromfű...

Lehetséges, hogy a citromfű teától megnőtt az étvágyam?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen kizárt.


DE ez nem jelenti azt, hogy ettől bármi megváltozik az életedben, hízékony leszel stb. Minőségi ételből a nagyobb mennyiség is minőség!

2013. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! 7 hónapja szültem, már nem szoptatok, és fogyni szeretnék, amúgy 173 cm. vagyok és 59 kg. Ez kb. néggyel több, a terhesség előttihez képest. Nem tudom mi számít minőségi kajának, nem értek hozzá, de én már szinte csak zöldséget, gyümölcsöt, meg (sajnos) sok sok húst eszem. A teát belső feszültség miatt kezdtem inni, és azt éreztem, hogy hátráltat a fogyásban, mert nehezebb ellenállni a csokinak, sütiknek is. Nyugodtabbnak viszont nem érzem magam:(
2013. ápr. 12. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

A tea gyógynövényből készül, általánosítás hogy nyugtat.. igazából erről leginkább gyógynövény szakértővel kell beszélni, ahogyan gyógyszereket is orvossal, gyógyszerésszel egyeztet az ember.


Tehát a gyógynövényeket is személyes felmérés után.


Zöldséggel, hússal és gyümölccsel fogyni fogsz, de mióta eszel így?


Nem eszel mellé tejterméket?

2013. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem eszem tejterméket, mert sose szerettem. Inkább a húsokért rajongok, de a szalonna, meg a tarjából készült cigánypecsenye nem biztos, hogy fogyaszt:)
2013. ápr. 12. 16:48
 5/6 besucher válasza:
A hústermékek nem hízlalnak, ha megfelelően mozogsz hozzá. Ehetsz szalonnát és cigánypecsenyét. A javasolt mennyiség a főfogásból akkora legyen, mint a tenyered (ujjak nélkül), a köret pedig akkora, mint a teljes tenyered.
2013. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kenyér nélkül a szalonna igen jó kaja.


Oké, hogy legjobbak a tengeri állatok lehetnének, és a zöldségek különböző levelek, gyökerek, hajtások stb..


De szalonnából sok erőre, és természetesen semmi ilyen elhízós, érelmeszesedős problémára nem kell számítani. Az utóbbiak már gyulladásos természetű kóros állapotok, amikhez le kell rontani az egészséget, ami meg független a hús-zsírfogyasztástól.

2013. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!