Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 narancsból és egy citromból...

2 narancsból és egy citromból készült gyümölcslé árthat a fogaknak? 2-3 naponta ha iszom.

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemtudom, azonban én csináltam citromkúrát, mikoris a 2 héten 9citromot ittam, higítás nélkül, megtanultam úgy inni szívószállal, hogy a fogaimhoz csak minimális mértékben ment a lötty.


Aztán ha túl savas, akkor azt úgyis értzed igazából.

2013. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*második héten
2013. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,árthat.mondjuk nem mindegy,hogy milyen koncentrátumú,és milyen gyorsan iszod.Mindenesetre csináld azt,hogy előtte moss fogat saverózió elleni fogkrémmel,ez bevonja a fogakat egy védőréteggel,és sokkal kevésbé árt neki a sav.Én kipróbáltam,működik.Használhatsz szívószálat is,így csak kis területen érintkezik a sav a foggal.És ivás után ne moss fogat két óráig,mert hagyni kell,hogy a nyál semlegesítse savakat.
2013. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!