Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak jelentősen...

Hogyan fogyjak jelentősen minden honnan, legfőképp karról?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam már számtalan Béres és Rubint dvd-t, de nem igazán jöttek be. Használtam egyet 2 hónapig, heti 4x, fél, egy órára, csak izomlázam lett, semmi fogyás. Mellette rendesen ettem, reggel, tízóraira, ebédre, és vacsira max 1-2 répát meg joghurtot. Az elő 3 suli miatt. Nem szoktam mekis kajákat enni, kb napi 1900-2000 kalóriát eszem. Mégis duci vagyok, lassú az anyagcserém. Adataim: 173 cm, 72 kg, kar: 35 cm( igen, innen akarok legtöbbet fogyni) csípő: 105 cm, comb: 63 cm. Ééés a tetejébe még van egy kis tokám is. :(

ÁÁÁ, lécci segítsetek! :(

L/15


2013. márc. 14. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de az 1900-2000 kalória sok. A napi szükségleted átlagos életvitel mellett 1500-1600 kalória lenne. Ha fogyni szeretnél az 1000 kalóriát nem szabadna meghaladni.Ha a karodról szeretnéd a legtöbbet fogyni az általános torna mellet,külön kar gyakorlatokat is végezz!
2013. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hejj:S

bármennyire utálom, a Sóhernorbi féle dvd-k állítólag hatásosak... járj el kocogni 2 naponta, végezz izomerősítő gyakorlatokat... pl 2-3 kg-os súllyal súlyzózz (literes üvegek szatyorba ugyanannyit nyomnak, ha nincs súlyzó)

és ezt vagy egy fél-egy éven keresztül:S


emellett dobj le 3-500 kcalt az étkezésekből.. szarlesz, ezt megmondom:D


egyébként a fitness szó latinul genetikai rátermettséget jelent.. Te husis csajszi vagy, ezt el kell fogadnod, de azért lehet dolgozni rajta:)

sok sikert!

2013. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké. köszi. :)
2013. márc. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!