Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Írnátok nekem egy táplálkozási...

Írnátok nekem egy táplálkozási, mozgási listát?

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesebben élni,többet mozogni,táplálóbb étrendet kialakítani.

Szeretném ha szép hosszú egészséges életem lenne,nem szeretnék brutálisan fogyni nem ez a célóm,de azért jól jönne ha a strandon nem lenne úszó gumim:-) nagyon kevesett mozgok és valami nem anyira nehéz,fájdalmas mozgás kellene.

még csak 12 vagyok de szeretném ha nagyobb koromra nem kéne túlsúlyal és egyébb egészség ügyi dolgokkal bajlódni.

Vagy az ilyesmit később kell elkezdeni ?

csak hasznos és megértő válaszokat küldjetek semmi más kérésem nincs csak szeretnék kicsit egészségesebben élni:-)

bocsánatott kérek a helyesírási hibákért a telefonom sokszor így adja be.És mielőtt elküldenétek aludni:

magán tanuló vagyok és nekem ma van a pihenő napom,és ilyenkor kivételesen maradhatok fent:-) mert szombat-vasárnap is tanulok



2013. márc. 9. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy valaki már ilyen fiatalon ennyire törődni akar az egészségével. Nem akarok itt egy egész konkrét személyre szabott étrendet összeállítani, de nagy vonalakban fel tudom neked térképezni, hogy mi kell: zöldség, gyümölcs mindennap, legalább háromszori étkezés. Sok víz, friss levegő. És ezzel már sok milliónyi ember étkezését felülmúltad. Valószínűleg olcsóbban is.


A sportot csak elkezdeni nehéz, és már akkor sem fájdalmas. Saját testsúlyos mozgásformákat veheted számításba, sőt. A "korhatár" talán csak súlyzós gyakorlatoknál van, a kondi inkább 15-16 fölöttieknek van kitalálva. No meg nekik is meg kell alapozniuk valamivel, szóval pont időben vagy, hogy bármit is elkezdj. Táncolhatnál, úszhatnál például. Futás, tenisz, röplabda, lovaglás, küzdősportok. Sorolhatnám a végtelenségig, annyi lehetőség van. A lényeg az az, hogy szeresd, amit csinálsz, és azt csináld rendszeresen.

2013. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen kösszönöm,

várom a még ilyen hasznos tanácsokat ! :-)

2013. márc. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!