Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megtanultam kontrollálni a...

Megtanultam kontrollálni a hányásom. Ez nagyon bizarr?

Figyelt kérdés

Több funkciója is van. Egy; ha reggel nagyon nem akarok iskolába menni, egyszerűen kifele viszem. Kettő; ha valami finomat eszek, utána újra élvezhetem az ízét, ha visszaöklendezem. Három; ha valóban beteg vagyok és hánynom kell, sokáig vissza tudom tartani - ameddig szükséges -, és nem piszkítok össze semmit.


Ettől függetlenül ez nagyon bizarr?



2013. márc. 1. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mindenki másban jó.

de az is lehet majd később megtalálod a párod, aki hasonló képességekkel rendelkezik, és együtt még nagyszerűbb dolgokat vihettek véghez.

2013. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tökéletes megoldás. Főleg az a jó, amikor a finomságokat kihányod, azt újra megeheted. A tisztaság, hogy nem okádsz össze mindent az kiváló. Gratulálok.
2013. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na most ezek ironikus válaszok voltak, vagy sem? :D
2013. márc. 1. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kedves kérdező,nem irónikusak voltak.

Te nagyon hülye vagy....ennyi.

2013. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy film... neked találták ki. Két haverral elszívtunk egy dzsongát mielőtt megnéztük, ezt anélkül nem lehet... Viccen kívül, baromira tetszett, bár én alapból vonzódok az ilyen beteg filmekhez.

[link]


A kaja visszaöklendezése undorító, társaságban ne csináld... a többi funkció viszont hasznos lehet. Leírnád, hogy tanultad meg? Érdekelne.

2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A kaja visszaöklendezése undorító, társaságban ne csináld... "


Végeredményben ez is továbbfejleszthető. Nem öklendezed vissza, hanem hagyod békésen továbbhaladni a megemésztett ételt, amíg az rendes úton el nem távozik belőled. Majd a produktumot ujrarágva élvezheted újra a fínom ízeket. És így nincs is az a ronda öklendezés sem.

2013. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök jó! Engem inkább a sulis, és a betegséges előny érdekel. Na de árulja már el valaki, hogy hogyan lehet megtanulni :D Kérdező, számítok rád!
2013. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok gyakorlással. Az udvarban, a budi mögött van elegendő hely, meg az ájer is megfelelő. Csak ezt a mutatvényt nem értem:


"ha reggel nagyon nem akarok iskolába menni, egyszerűen kifele viszem."


Megtennéd, hogy elmagyarázod?

2013. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!