Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az amikor hagymát...

Miért van az amikor hagymát eszek ott lenn is érezni?

Figyelt kérdés
Frissen nagyon ritkán eszem hagymát, de az ételekben mindig van hisz az az alap.. és másnap nagyon érezni a folyásomban.. annyira kibirhatatlan szag. Mit tehetnék ellene?
2013. febr. 24. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan erős az illatanyaga, hogy felszívódik, és kiválasztódik a testnedvekben. Ezt már én is megfigyeltem magamon, de csak akkor, ha nyersen magában eszem.
2013. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy első írja én is tapasztaltam ha megtörlöm a szemem annak a váladéknak is olyan szaga van.
2013. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk odalent én még soha nem éreztem.. :O Nagyon fura. Nem tudom mivel lehetne hatástalanítani. Talán áztasd be a hagymát vízbe vagy tedd hűtőbe mielőtt szeletelnéd azt hallottam attól elmegy az ereje.
2013. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remelém sikerul megoldani. Nem szeretnék a hagymától megválni :) Koszonom
2013. febr. 27. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj belőle üzletet: gyűjtsd üvegbe és add el a perverzeknek extra hagymaszószként.
2013. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!