Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen dolgokat tudnék csináln...

Milyen dolgokat tudnék csinálni, hogy lefoggyak?

Figyelt kérdés
Régen kövérnek éreztem magamat, azóta egy kicsit lefogytam de most megint olyannak érzem magamat. 50 kiló vagyok, és hasról szeretnék lefogyni, mert olyan elszomorító látni hogy az osztálytársaimnak lapos hasa van, nekem meg nem. Bár az anyagcserének köszönhetően reggel egy kicsit laposabb a hasam, de még így is kövérnek érzem magamat. Tudnátok valami módszert arra, hogy laposabb legyen a hasam? 13/L

2013. jan. 24. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasizomgyakorlatok.
2013. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaaj..


Nincsen helyi fogyás. Zöldséget kell enni, húsokat kell enni, gyümölcsöket de édességek, tejes lisztes cukros vackok nélkül.


Ez nem arra módszer hogy lapos legyen a hasad, ez arra módszer hogy ne kövesd a társaid példáját és hízzál bálnára, aztán kerülj egy kórházba gyógyszereken élve..


Tehát némileg több mint egy kis alakkontrol.. :)

2013. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!