Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez igaz? Az...

Furfangos Frigyes kérdése:

Szerintetek ez igaz? Az elmúlt néhány hónapban kétszer is azt hallottam különböző helyekről, hogy a rendszeres kefir fogyasztás impotenciát okozhat férfiaknál.

Figyelt kérdés
Ha valaki tud biztosat, legyenszives írja meg azt is, hogy csak termékenyítő képességre vonatkozik ez, vagy merevedési zavart is okozhat. Én elég hihetetlennek találtam ezt a dolgot, de jobb az óvatosság. :-)
2013. jan. 17. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért okozna? Mi olyan anyag van benne, ami hat a férfiasságra?
2013. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
off: Véleményem szerint ez csak mendemonda, de kár, hogy nem én találtam ki! Volt ugyanis az exbarátom, aki folyton kefírt evett. Ez még nem is zavart, de az már igen, hogy állandóan tukmálta rám is, holott tudta jól, hogy utálom a kefírt. Egyszerűen képtelen volt megérteni, és az őrületbe kergetett a vacak kefírjével. Előbb hallom a hírt, rémisztgethettem volna az impotenciával! :-)
2013. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1! Én is pont erre lennék kíváncsi. Egymástól függetlenül. és két olyan helyen hallottam, hogy nem gondolnám átverésnek, inkább valamiféle rémhír vagy " urban legend " szerintem.
2013. jan. 17. 13:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán az erjesztőgombák által kiválasztott savanyítóanyag?
2013. jan. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!