Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb mennyi ideig kell ahhoz...

Kb mennyi ideig kell ahhoz nem ennie valakinek, hogy anorexiásnak tűnjön?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell, hogy elteljen folyamatos koplalással és minimális kalóriabevitellel? Félre ne értsetek, nem szeretnék anorexiás lenni, csak gyanakszom valakire a barátaim közül. Vajon mióta tarthat, hogyha már látszódnak a gerinccsigolyái,bordái és a térde is nagyon vékony?

2013. jan. 4. 19:34
 1/1 anonim válasza:
Ez nyilván attól is függ, milyen az illető "alaptestalkata", de én azt mondanám, ez már hónapok termése is lehet. Ha anorexiára gyanakszol valakinél, van más módja is annak, hogy rájöjj, tényleg igaz-e a gyanúd. Pl.: hívd el kajálni, vagy kínáld meg valamivel többször. Amikor én anorexiás voltam, mindig hárítottam ezeket az alkalmakat vagy csak csipegettem, hogy ne legyen feltűnő.
2013. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!