Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Soha nem tudtam lefogyni, de...

Soha nem tudtam lefogyni, de most leszeretnék! És a csokiról hogy szokjak le?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék leadni pár kilót, de egyszerűen nem megy, akkor sem ha 1 kg-ot kellene fogyni, és akkor sem ha 10-et. Mindig elhatározom magam, hogy na most aztán tényleg nem eszek egész nap csokit, sportolok, stb.

Aztán ahogy megéhezem, vagy megkívánom a csokit, sza..ok az egészbe.

Nem tudom, hogy mit csinálhatnék. Be kéne zárni egy szobába és tornáztatni :D

Valami ötlet? Van/volt valaki hasonló helyzetben?

Esetleg egy közös fogyókúra kezdés, folyamatos levelezéssel valakivel?


2013. jan. 3. 23:21
 1/4 anonim válasza:
Ugyan így vagyok,igencsak nincs akaraterőm és nagyon idegesítő,hogy ilyen vagyok..:( Csak elkéne határozni és kéne valami motiváció.Könnyűnek hangzik,de rohadt nehéz
2013. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja, írhatsz ha gondolod :) (előző voltam)
2013. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem tuidsz lemondani a csokiról, van rá alternatív megoldás. Léteznek kisebb kalóriatartalmú csokik, könnyebben emészthető lisztből. Ezeket pl. steviával, vagy nyírfacukorral édesítik, ami nem hízlal. Az áruk sajna nagyon nagyon drága, bio boltban tudod ebszerezni, de ha nagyon elvonási tüneted van a csokitól, ezzel kicsit tudsz nassolni.

Meg, ha érdekel, tudok mondani neked olyan diétát, amivel nem kell éhezni.

2013. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerezz baratokat
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!