Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha szomjas vagyok de ég a...

Ha szomjas vagyok de ég a gyomrom akkor csak a viz amitől nem ég jobban? Utalom a vizet es nem tudom mit igyak.

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár vízbe tegyél bele egy teáskanál szódabikarbónát, gyorsan hajtsd fel, az megállítja a gyomorégést. Amúgy meg ha utálod a vizet, mit szoktál inni általában?
2013. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Üdítő. . Rostos szénsavas m
2013. jan. 2. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szénsavas cukrosat szerintem próbáld meg elfelejteni:S
2013. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja, hát akkor nem csoda hogy ég a gyomrod. ezek az üdítőitalok mérgek, ha megiszod, a szervezetednek több folyadékra lesz szüksége miután megittad, mint amennyit megittál belőle.

Nézesd meg magad, hogy nem vagy-e refluxos, ha esetleg van ilyened, akkor kapsz rá gyógyszert ami szabályozza majd a gyomorsavadat.

de mindenképp érdemes változtatni az ivási és étkezési szokásaidon. zöldség és sok rost, nuku cukor, és szénhidrát, kávé, szénsav, kóla, fűszer, alkohol.


próbálj lugosabb ételeket enni.

és van ilyen ioniált vagy lugos víz, bár azt mondják nem ér semmit, mégis lehet tőle valami, mert én azt megbírom inni. egyébként ha vizet kell innom, úgy mar,kemény, nehéz mintha egy medencét kéne kiinnom. tudom miről beszélsz.

2013. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!