Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj az étolajtól a gyomrom?

Miért fáj az étolajtól a gyomrom?

Figyelt kérdés
Minden étel, amiben olajat használnak, megüli a gyomrom. A zsírtól meg semmi bajom. És az epémmel sincs gond.
2012. dec. 30. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Érzékeny vagy rá ennyi az egész. Én gyomrom sem bírja bár a rántott húsoktól meg a sült krumplitól igazából semmibajom nincs, de ha fánkot, lángost eszek vagy olyat ami jól megszívja az olajat attól fél órán belül kikészülök, ha mázlim van alul hamar kijön minden és akkor utána már jobban leszek.

Ezért nem eszek soha lángost ha randizni megyek vagy társasággal vagyok, mert akkor kész leszek. Anyósom is imád lángost sütni régen lángososnál dolgozott elég sokáig és majdnem minden hétvégén van lángos nagyon finom egyszer ettem belőle hogy meg ne sértsem de látta ő is hogy mi az ábra így nem erőlteti rám.

2012. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is így van. Valaki érzékeny rá, ennyi. Én a margarint sem bírom.


Kókuszzsírt szoktam használni, az nem terheli a gyomrot.

2012. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!