Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni??

Hogyan tudnék hízni??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

156 cm vagyok és 38 kiló! :S

Légyszíves kerüljenek az olyan hogy: egyél sok csokit,nasolj,zabálj,egyé' szalonnát stb...

Helyes táplálkozásom van. Minden nap főz édesanyám, eszek levest,főzeléket,húsokat,zöldséget,gyümölcsöt rendszeresen. Szóval nem olyan problémám van hogy nem eszek.

Reggelente 9 körül eszek 1-2 szelet vajas-kolbászos kenyeret 1 bögre teával. Ebédelünk 12-2 között. Eszek levest,másodikat is. 4 óra körül uzsonnázok. 8-9-10 között vacsizok valamit.

Nem írom hogy mikor mit, mert változó. De nem azért nem hízok mert nem eszek. Szóval nem lehet azt mondani hogy kórosan keveset eszek.

Lehet szednem kellene valamilyen vitamint?? Étvágyam van.

Néha szoktam enni hamburgert, abból is simán megeszek 1 egésszet. Szóval eszek rendesen de nem látszik rajtam.

Elég sokat mozgok. Napi 3-4 órát BMX-ezek, heti 3x úszok.

Lehet az a baj hogy ebédelek, és már azonnal le is mozgom?

Lehet kellene vitamint szednem??? Vagy menjünk el orvoshoz??



2012. dec. 29. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még 16 éven aluli vagy,szerintem ne hízókúrázz,mert nőlsz és ki tudja milyen alakod lesz. Azt esetleg megteheted,hogy evés után nem mozogsz(amikor itthon vagy) hanem feküdsz vagy valamivel elfoglalod magad amihez nem kell mozogni. De szerintem nem olyan vészes a soványságod,mert az én osztálytársam 165cm 32kg. 13/L
2012. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez viszont nagyon kevés, mennyi idős vagy? Lány vagy?
2012. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves fiú :S
2012. dec. 29. 18:29
 4/4 anonim válasza:
Én is pont ennyi cm és kg vagyok, szerintem ne tarts hízókúrákat!! (én fogyózom)!! :S
2013. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!