Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A citrom egészséges. De mi...

A citrom egészséges. De mi legyen a rárakott méreggel?!

Figyelt kérdés

Ti hogy tisztitjátok meg a méregtől, amit ráfújnak... elegendő forró vizzel lemosni?

És a citrom lehúzza a vérnyomást ? De az enyém normál., akkor ha iszok citrom levet alacsony lesz ?



2012. dec. 19. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Forró vízzel szoktam én is, de néha még környezetbarát mosogatószerrel is lemosom, hogy jobban lejöjjön minden róla. Utána újra sok forró vízzel...
2012. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen méregre gondolsz, de egyszer olvastam szakembertől, hogy a gyümölcsöket mosással csak a portól, meg a más tapizásától lehet megtisztítani ... ugyanis bármilyen vegyszer éri az beszívódik, tehát nem ér semmit a mosás ... és ebben igaza lehet
2012. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A citromot nem szórakozásból fújják be gombaölővel mert messziről jön és ha megfertőződik akkor ehetetlen lesz.Nem kell a héját használni!Több mint két hétig tart míg némelyik citrom ideér!
2012. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyanra gondolok, amitől olyan szépen fénylenek.. pl., az almák.... amúgy birom a válaszaidat nemáááá! *ismerlek.*

F vagy, vagy nő ? na valld be priviben. :)


Üdv.

2012. dec. 19. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!