Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van, aki kigyógyult teljesen...

Van, aki kigyógyult teljesen a candidából?

Figyelt kérdés
Aki ilyen édességfüggő volt, és már nem az, vagyis végigcsinált egy candida diétát? És ez tartós is maradt nála? Ha igen, hogyan csinálta?

2012. dec. 18. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én most akartam elkezdeni, de teljesen ellentmondásosak a candida diétával foglalkozó honlapok. Tiltják a szénhidrátot, de ajánlják a krumplit meg a szőlőt, ami full szénhidrát.

Ma írtam FB-on egy dietetikus barátomnak, hogy írja meg mit hogyan. Ha válaszolt, akkor szívesen elküldöm neked is.

2012. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ha elküldöd!

Nekem az a gyanúm, hogy a candida igen, jelen van, de még senkinek nem sikerült megszüntetni sem. Volt, hogy én is diétáztam, és utána egész jól helyrejöttem pár hónapra, de a szervezetnek szüksége van szénhidrátra, a teljes kiőrlésű cuccok meg annyira rossz ízűek, hogy az ember már azon gondolkozik, hogy inkább a halál, minthogy ilyen vackokat egyek egész életemben, mint brokkoli és zabkása és rozskenyér. Így hát az ember inkább candidásan de boldogan él, mint szenvedve.

2012. dec. 20. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Na! Pont tegnap este fogalmazódott ez meg bennem. :) Annyira édességhiányom volt, hogy már idegbeteg voltam, hisztis, türelmetlen. Fogtam egy tábla csokit a spájzból, és közöltem a férjemmel, hogy inkább élek együtt a candidával boldogan, mint candida nélkül idegbetegen. :)

A barátom válaszolt. Abban maradtunk, hogy pénteken beszélünk Skype-on. Hétvégén írok, hogy mi volt. :)

2012. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm!
2012. dec. 20. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem felejtettelek el, csak a cimborámnak közbejött valami, így elnapoltuk a beszélgetést. Amint van valami infóm, írok!

Szép estét!

2012. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár már régi a kérdés!


Az édesség függőséget a nátrium glutamát okozza, ami minden bolti süteményben, csokiban benne van!


Candida diéta pedig nevetséges!


Ameddig kínkeservesen diétázol, csökkenek a tünetek, mert nem táplálod a gombát ami a szervezetben van! Ezért ameddig tart a diéta, addig nagyon jó!


DE!


El kellene gondolkozni mindenkinek azon, hogy miért is alakul ki manapság!


Az oka:


Adalék anyagok, vegyszerek, ezáltal legyengült immunrendszer!


Antibiotikumok, amik minden húsban nagy mennyiségben benne vannak, ezáltal csökken a hasznos baktériumok száma!


A Candida gombára szükségünk van, az immunrendszer és a baktériumok tartják kordában!


Talán ezen kellene elgondolkozni és jó minőségű zöldséget, húst, gyümölcsöt kellene vásárolnunk!


Igaz, ez 3szor annyiba kerül, mert szabadtartásos csirke költségesebb, illetve ha nem adnak a táphoz hormonokat stb., akkor kétszer annyi idő míg felnőnek..

2013. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző voltam!


A szabad tartásos csirkének nem kell antibiotikum, mert nem összezsúfolva tartják őket, azokat a csirkéket amiket zsúfolva tartanak, azoknak folyamatosan adagolják az antibiotikumot stb., amit mi is megeszünk!


Mi a barátnőmmel, nem koplalással gyógyultunk ki, hanem megvettük a 3szor annyiba kerülő "bio" csirkét stb.


A barátnőmnek levertség, fáradékonyság é folyamatosan hüvely gombája volt, ezek a tünetek megszűntek és még sorolhatnám a pozitív tulajdonságokat, mint például eltűnt a narancsbőre, nekem beállt a vérnyomásom, beállt az optimális súlyom, pedig este 10kor is eszem és 4 hónap alatt -15kg-ot fogytam úgy, hogy soha nem voltam éhes én sem és a barátnőm sem (barátnőmnek nem kellett fogynia, csak a narancs bőre zavarta külsőleg), persze ehhez pénz kell sajnos!


Nekem ez a tapasztalatom idáig!

2013. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!