Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valaki aki esetleg kigyógy...

Van valaki aki esetleg kigyógyult pánikbetegségből ha igen hogyan? Most is éppen egy roham közepén vagyok, nem tudok aludni, nem bírom. Help

Figyelt kérdés
Már azt hittem elmúlt minden bajom, erre ma ismét szorongtam, kapkodtam egésznap levegő után, most pedig szédülök,fáj mindenem, gyenge vagyok és csak sírok megállás nélkül. Nincs itthon se frontin se xanax. Mit csináljak???

2012. nov. 21. 04:34
 1/3 anonim ***** válasza:
hívj fel gyorsan egy telefonos lelkisegély szolgálatot, az segít megnyugodni. írd meg mi lett, pls
2012. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Nekem is ez van... Nagyon nehezen alszom el, szivdobogásérzetem van, tegnap például pár pillanatra elzsibbadt a mellkasom is. Ijesztő volt. Gyorsan felkeltem, és próbáltam megnyugodni. Ez lelki gond. A test igy jelzi, hogy változtatnod kell...

Siró rohamaim is vannak, sőt...fájni szoktak a lábaim is. Reumára gyanakodtam, vetettem vért, stb, de sehol semmi.

Szóval ahogy csak tudod, próbáld nyugtatni önmagadat. ÉS nem szabad rosszra gondolni, bármilyen ijesztő is a tünet. Ha aggódsz, az még betegebbé tesz. Én is kűszködök a pánikroham ellen. Ez súlyos lelki probléma. Meg kell szűntetni a kiváltó okokat. Próbálj minél több időt forditani önnmagadra. Ez NEM önzőség. Minden ember elsődleges feladata, hogy önmagával törődjön.

Egyformán kell foglalkoznod a testeddel és a lelkeddel is. Rendszer kell. Hogy a szervezet tudja, hogy mikor mit várhat...ha érted mire gondolok.

Űgyelj arra, hogy minőségit egyél, sokat legyél levegőn, rendszeresen étkezz, rendszeresen mozogj, és csináld azt, ami jólesik. ...Úgy értem, hogy kinek milyen mozgásfajta jön be. De nemcsak ebben az értelemben...relax is kell. Tehát sok áldozathozatal szükséges a gyógyuláshoz.

Ha nem változtatsz semmin, ne várj javulást.

2012. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is kb egy éve, szedtem mellette antidepiket régóta. Nekem egyszerűen az idő múlásával lett vége. Talán közrejátszott hogy bonyolult volt a szerelmi életem, de mára egész rendbe jött. Sok hónapja nincsenek panikrohamaim, bár 1 volt nem rég, de már sokkal jobban tudom kezelni, te is megtanulod. Egyébként nekem ami ilyen esetekben éjjel segít, az a csokievés és az orgazmus, viccen kívül. Sok sikert s lekuzdesehez
2013. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!