Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ceterizin-t életem végéig...

Ceterizin-t életem végéig szednem kell?

Figyelt kérdés
valószínű allergiás vagyok, voltam kétszer is allergia teszten, de nem hozott ki semmit, a tünetek: csalánkiütés, viszketés, ezen kívül semmi a gyógyszert 3 naponta szedem, az allergiám bárhol vagyok gyógyszer ellenében kijön és elviselhetetlenül viszketek, aludni sem tudok, kísérleteztem már az ételekkel is, nem-e arra vagyok de ugyan úgy kijött az allergiám, a gyógyszer hatása nálam három napig tart, utána újat kell bevenni, másfél éve jött ki először nyaraláskor, azóta folyamatosan tart ennek már van vagy két éve, de még mindig nem sikerült rájönnöm mi okozza arra lennék kíváncsi, hogy ezt mostmár életem végéig szedni kell, nem okoz függőséget stb?

#gyógyszer #ceterizin #ultcaria
2012. dec. 18. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!