Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálék kiegészítő mellé...

Táplálék kiegészítő mellé (tömegnöveléshez) még milyen vitaminokat vagy izületvédőket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Közeljövőbe elkezdek rendszeresen edzeni és ahhoz szedek majd T.kiegészítőket csak nem tudom kéne még valami vitamin vagy valami egyéb. Köszi!
2012. dec. 11. 17:44
 1/4 anonim válasza:

animal pak. a legjobb választás

B vitaminok, C1000 ,

2012. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen tiszta a kérdésed. A vitamin- és ízületvédő készítmények is étrend kiegészítők. Milyen kiegészítőre gondoltál, ami mellé ezeket szeretnéd?


Véleményem szerint a vitamin az alap és onnan indul az anyagi keret korlátain belül a válogatás, de akkor is fontossági sorrendben, amit a cél határoz meg.

2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- teljes spektrumú multivitamin

- protein,

- szénhidrátforrás,

- creatin.


Amennyiben megfelelő, genetikádnak, edzés intenzitásodnak megfelelő szilárd étkezésed belőlve, és még mindig tápkiegben is gondolkodsz, akkor kb. a felsoroltak kellenének.

2012. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. kérdező: A cél a tömegnövelés, természetesen megfelelő edzés mellett, egy jó kinézetet szeretnék magamnak adni. Nem akarok semmi ilyen hatalmas nagy izmokat csak kiszeretnék nézni valahogy. A vitaminokat meg azért gondoltam, mert elég vékony csontozatú vagyok,és a gyorsabb hatásért és az izületeim védelme érdekében gondoltam hogy kéne venni még valamit ami ezekben segíthet. 173 cm és 59 Kg vagyok.
2012. dec. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!