Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kellene nekem barát, aki...

Tinuska97 kérdése:

Kellene nekem barát, aki elfogad olyannak amilyen vagyok és segít nekem, létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Iszonyúan kövérnek tartom magam,pedig sokan azt mondják,hogy csontsovány vagyok.Nem hiszek nekik.Néha rám jön,hogy muszáj ennem és ilyenkor felzabálok mindent a hűtőből,még azt is amit utálok.Utána pedig bűntudatot érezve,bezárkózok a wc-be és hánytatom magam.Nem ellenség kellene nekem,hanem barát,aki segít nekem túl lenni ezen.A családom nem tud erről.

Segítsetek,tanácsokat várok.

Üdv:Tina L/15 kb 158 cm 43 kg



2012. dec. 11. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nem barát kell, hanem szépen elmész a háziorvoshoz, és ő majd elküld a megfelelő szakemberhez. Ezt a betegséget bulémiának hívják, és akár halálhoz is vezethet.
2012. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"aki elfogad olyannak amilyen vagyok és segít nekem, "


Senki nem fog veled barátkozni, ha csak ennyit közölsz magadról, hogy te bulímiás vagy. Ez alapján szerinted ki kíváncsi rád? Segíteni pedig csak te tudsz magadon, a baj a te kis fejecskédben van, ne kívülről várd a csodát.

2012. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem ma szépeket fogsz álmodni,kedves 2. válaszoló,azok után,hogy szépen közölted velem,hogy milyen undorító élőlény vagyok.Nem tudom,hogy neked miért esik jól,hogy oltogass,de csináld csak én közbe mosolygok.Segítséget,tanácsokat kérek,nem oltogatást!!
2012. dec. 11. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem van abban valami amit a 17:13-as írt, csak rosszul fogalmazta meg.

Manapság a körülöttünk lévő világ azt sugallja hogy MINDEN a külső. Felszínes elképzelés.

Ha nem úgy gondolsz magadra mint a lány aki 43 kg hanem úgy hogy Tina, akivel jókat lehet nevetni, jó társaság, megértő barát, talán mások is így tekintenek rád.

Különben meg 15 évesen 52 kg voltam.

Fel a fejjel!

2012. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz,mert ez nem vezet semmi jóra..Ehhez nem barát kell aki elfogat ilyennek.Nézz szét a neten ird a googleba h kövér ember,és ott meglátod h ki a kövér.te a 43kilóddal biztos nem.Más csajok ÖRÜLNÉNEK ha ilyenek lehetnének mint te.Kitartás! ;-) F/26
2013. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!