Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha mandarinra ittam tejet, az...

Ha mandarinra ittam tejet, az meghajt?

Figyelt kérdés
Hazajöttem, ittam egy pohár tejet aztán 1 órára rá ettem egy mandarint, és 10 percre rá jutott eszembe hogy nem kellett volna...Mit egyek hogy felszívódjon? Reggelre top formában kell lennem, nem szeretném hogy ez elrontsa...

2012. dec. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosincs tőle semmi bajom.
2012. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem nekem sem lesz, nem szeretnék a holnapi nyelvvizsgámról lemaradni egy ilyen kellemetlen dolog miatt..Köszi a választ, zöld ment!
2012. dec. 10. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A tej bármikor meghajthat. Az emberek többsége nem tudja emészteni a tejcukrot, a tejben lévő hormonok, fehérjék pedig igen károsak. De reggelre az esetleges hasmenés elmúlna, sok sikert a nyelvvizsgán.
2012. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi, egy kicsit fájt a hasam, a nyelvvizsgám meg nagyon jól ment! Zöldek mentek, köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!