Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik valamilyen egyszerű,...

Létezik valamilyen egyszerű, könnyen megvalósítható méregtelenítő diétát? Egyáltalán hogyan méregtelenítsünk?

Figyelt kérdés

Sokfélét olvastam már, pl.: egy napig csak víz, vagy vannak több hetesek, mindenféle olyan kiegészítőkkel amiket vagy nehéz beszerezni az évszak miatt, vagy csak úgy általában (egy apró kis faluban lakom, korlátozottak a lehetőségek a boltban :) ).

Az egy napos, csupán vizes méregtelenítés nem tűnik valóban hasznosnak...

Olvastam már mindenféle receptet is, hogy mivel méregtelenítsük az izületeket, egyéb részeinket.

Hogy működik ez? Milyen rendszerességgel kell ezt csinálni? Hány ilyen "receptes méregtelenítés" végezhető el egy nap, hogy ne legyen leterhelve a szervezetünk?

Hogyan kell jól méregteleníteni?


2009. aug. 20. 11:33
 1/5 A kérdező kommentje:

*diéta

t nélkül :)

2009. aug. 20. 11:34
 2/5 anonim válasza:
100%

Diéta nélkül ajánlott a heti egy gyümölcs/zöldség nap bevezetés,ha nem vagy túl jó formában.

A léböjtkúrát nem ajánlom,mindenki számára veszélyes(persze orvosi felügyelettel más kérdeés)

Szerintem különböző teákkal pl. zöldteával kellen próbálkoznod :)

2009. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. aug. 20. 12:48
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk salaktalanító teakeveréket választok? nem túlzás?
2009. aug. 20. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

ÖÖÖ olyan , hogy méregtelenítés nem létezik.

A veséd meg a májad folyamatosan azt csinálja.


Sokkal fontosabb hogy egészségesen táplálkozz.

A különböző teakeverékekkel meg óvatos legyél sokszor azt se tudni , hogy mi van bennünk.

2009. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!