Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szendhetnék fel pár kilót?

Hogyan szendhetnék fel pár kilót?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ugyanannyi a testsúlyom, 48kg vagyok, 174 cm magas. Sajnos akármit eszem nem tudok hízni, de még kíváncsi lennék olyan ételekre, amit egyszerű elkészíteni, és hízlal is egy kicsit :) nagyon szeretnék felszedni pár kg-t! Mit tehetek? :(

2012. dec. 6. 22:43
 1/2 anonim válasza:
találd meg azt az ételt amit szívesen fogyasztasz,és ha megetted újra kívánod..élvezd az csoki,chips, hamburger,pizza,stb finomságokat és egyél belőlük annyit,amennyi csak beléd fér..amúgy meg nan sok mindenki szeretne sztem olyan lenni mint te..:)
2012. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyel naponta 5-szor mindig annyit amennyi beledfer. Reszesitsd elonyben ezeket: teszta,rizs,kenyer,ezek melle husok,tejtermekek.

nem irtad fiu vagy lany vagy. Elkezdhetsz sulyzozni es akkor nem csak zsirt szedsz magadra. En is 174cm es 51 kg. voltam. Most 102 vagyok:)

2012. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!