Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj, ha sosem eszek levest?...

Az baj, ha sosem eszek levest? 16.5éves vagyok

Figyelt kérdés
nem szeretem,nem kívánom
2012. dec. 2. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. A testnek tápanyagokra és vízre van szüksége, nem levesre. Ha beviszed, amit be kell, akkor mindegy milyen formában.
2012. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mindig basztatnak vele hogy egyek

mert tönkre mennek a beleim...

2012. dec. 2. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A leves semmi más, mint fűszeres víz főzve hússal, zöldségekkel és/vagy mással, attól függően, hogy milyen levesről beszélünk. Miért lenne jobb a leves, mintha én a húst és zöldséget párolva enném és vizet innék? Ezt magyarázzák meg neked, ha olyan jól tudják! Nem is beszélve arról, hogy a zöldségekben pont addig volt vitamin, amíg nem főzted meg. Utána semmi nem marad benne és közhiedelem, hogy a leveslébe fő ki. Ez hülyeség. A hőtől egyszerűen tönkremegy, megsemmisül. A zöldségeket nyersen, legrosszabb esetben enyhén párolva kell enni, mert így lehet velük valamennyi vitamint is bevinni. Buták az emberek.


Ha viszont egyáltalán nem eszel zöldséget, akkor azért vannak így beparázva.

2012. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én sem szeretem a leveseket csak 1-2 fajtát...és tök jól megvagyok
2012. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!