Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem baj ez? (Harcosok Étrendje)

Nem baj ez? (Harcosok Étrendje)

Figyelt kérdés

Mostanában kevésbé kívánom a húsokat, hetente csak néhányszor eszem, akkor viszont sokat... Ez probléma? Magas aminosavtartalmú ételeket azért eszem (saláta, olajosmagvak).

Illetve azt szeretném kérdezni, hogy akkor mit csináltok, ha estére sem jön meg az étvágyatok (fáradtság, betegség, stb.). Nekem előfordul ilyen, de ez nagyon nem jó így...



2012. dec. 1. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az egész harcosok étrendje nagyon nem jó így...

Nem is csodálkozok, hogy minden bajod van tőle.

2012. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy nagyon jó étrend.:) Úgy tűnik, félreérthető voltam", mert a "minden bajomat" nem ez okozza, csak kíváncsi vagyok, mi van ilyenkor.:)
2012. dec. 6. 19:46
 3/3 legion válasza:
Mióta vagy ezen az étrenden?Én pont két hónapja,egy idő után hozzá kell szoknod.Vagyis este meg kellene hogy jöjjön az étvágyad,nappal meg csak valami egész könnyűt egyél,és sok folyadékot igyál.
2013. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!