Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok sokat enni...

Miért nem tudok sokat enni egyszerre?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, 180 centi 70-72 kiló. Alkatra többnek tűnök, mert régóta kondizom, pont azért mert nagyon alacsony a testzsír%-om (6-7%), és különben semmi alakom nem lenne.


Na és az a kérdésem, hogy hogy lehet, hogy egyszerre csak viszonylag kevés mennyiségű étel tudok megenni?


Néhányszor voltam ismerősökkel étterembe, és még a 165-170 centis 50 kilós lányok is betolták a 3 fogásos kaját úgy, hogy az 1. és a 3. tett ki külön-külön egy normális étkezést, a középső meg volt egy kb. 25-30 cm átmérőjű böszme tányér telerakva kajával. Mindenki megette, én kb. a 40%-át tudtam megenni az egésznek.


Vagy másik példa, hasonló alkatú lány megevett 2 gyrost. :O

Nekem 1 bőven elég szokott lenni.


Ettől függetlenül nem eszem keveset, mert elég hamar éhes leszek. És akkor eszek megint egy kisebb mennyiséget.


Tehát most ennek valami biológiai, vagy szervi oka lehet? Mert arra már rájöttem, hogy nem ez lenne a normális, ami velem van.


2012. nov. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szűk a gyomrod... örülj neki, ha sokszor eszel keveset nem fogsz annyit hízni.
2012. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bárcsak én lennék így,pedig csaj vagyok :) Ennyi fér beléd,punktum :)
2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
25%
én beszoktam dobni 2 hambit vacsira 14/F 187cm 98kg
2015. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!