Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A paleo táplálkozás nem...

A paleo táplálkozás nem savasit a sok hús miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan lugositják a szervezetüket? Paleos kajáktól lehet hizni? Néhány napja paleozom, folyton éhes vagyok. Alig hogy jól lakok hamarosan megéhezem.

2012. nov. 25. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A lúgosítás humbug. Ha igaza lenne, akkor jó esetben a mentő vinne el.

Ha mindig éhes vagy a paleo miatt, akkor inkább hagyd abba! Az azoknak van, akik jobban lesznek tőle.

2012. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mit eszel paleón belül, hogy ilyen gyorsan megéhezel?

Én három hónap paleó után átaltam a napi egyszeri étkezésre és hétköznapokon azóta is ezt követem anélkül, hogy állandóan az evésre gondolnék. Zsíros húsokat és zöldségeket eszem leginkább.

2012. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csinálj tepertőt és edd meg, meg egyél sok szalonnát és zsíros húsokat, ezektől nem leszel éhes tök sokáig :)
2012. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó még a paleo kenyér evése is!Vehetsz készen is de magad is elkészítheted! Garantáltan nem leszel éhes...Sokáig friss marad!!
2012. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!