Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vashiányos vagyok, és...

Nagyon vashiányos vagyok, és amióta elkezdtem szedni a JutaVit vas-at, mindig hányingerem van, és rohamosan jönnek ezek a hányinger rohamok. Szinte már az ételre sem bírom nézni 3 napja. Miért lehet ez? 16/L

Figyelt kérdés
hányinger, gyakran, hányás, gyógyszer, vashiányos
2012. nov. 22. 17:18
 1/3 Rózsa0000 ***** válasza:
sztem nincs hozzászokva a szervezeted allergiás nem hiszem hogy vagy rá. kérd meg az orvosod hogy írjon másfajtát
2012. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a vas elég rossz hatásfokkal szívódik fel,ezért én letettem már a tablettás,"szervetlen"vasakról.A gyomrot is bánthatják és az emésztést is zavarhatják.Én kiskorom óta folyamatosan vashiányos vagyok.Ami eddig a leggyorsabb és legjobb volt az a spirulina.Alga,komplexen tartalmazza a vasat(ásványokkal,nyomelemekkel,ott a folsav,B12 és a C-vitamin is benne a vas mellett)illetve most a változatosság kedvéért Krauterblut szirupot iszom,és mivel ez folyadék és szintén komplex,sokkal jobb a hasznosulása mint bármi más vas készítménnyel(spirulinával azért versenyezhetne)C-vitamint sose feledd bevenni,akár megduplázhatja a vas felszívódását!
2012. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Krauterblut szirup:gyógyszertárban

Spirulina:gyógynövényboltok,Dr.Lenkei üzletek,jomtom.hu,andio.hu

2012. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!