Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire lehet meghízni, ha...

Mennyire lehet meghízni, ha egész nap csak eszem? :D

Figyelt kérdés
És nem mozgok semmit, de amúgy nem vagyok hízékony, de ennyit nem szotam enni, mondjuk csokit sütit nem eszem mert nincs itthon, pedig amugy szoktam... Teleeszem magam az ilyen egészséges kajákkal. Alma, sütőtök, brokkoli, dió, mogyoró teljeskiőrlésű vackok. De beteg is vagyok, hasmenésem van egy kicsit, de ettől függetlenül nem tudom, hogy miért van ilyen étvágyam, úgy, hogy alig végzek valami fizikai aktivitást.
2012. nov. 20. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis egy időben sokat olvastam az ilyen mindenféle kajákról, és elvben olyanokat eszem, amik nem okoznak ilyen hatalmas inzulin rezisztenciát, de akkor is, úgy tele vagyok most, de egyébként nem, éhesnek sem vagyok éhes, de azért eszem, pedig jó minőségű kajákat, és nem is kéne akkor, hogy ennyire vágyjak a kaja után..
2012. nov. 20. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegy h jó minőségű kajából eszed degeszre magad egész nap, vagy rossz minőségűből, hízni fogsz. Csak nem 1-2 nap után. Főleg ha tényleg nem mozogsz. Persze ez függ attól is, hogy hány éves vagy.

Nem lehet h unalmadban eszel, mert nem tudod lefoglalni magad? Én általában akkor szoktam egész nap falatozni. A dió és a mogyoró egészséges, de arra figyelj, h sok kalóriát tartalmaz egy kis adag is.

2012. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap sétáltam mert el kellett mennem a dokihoz, és 16. De lehet. Igyekszem kicsit jobban odafigyelni ettől a ponttól kezdve.:D
2012. nov. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!