Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért jó a lúgos víz? Segít...

Miért jó a lúgos víz? Segít esetleg a súlycsökkentésben?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

ha sokszor érzel marú érzést a gyomrodban, nyelőcsövednél akkor ajánlott, mert ugye a lúg semlegesíti a (gyomor)savat.

Súlycsökkentésnél nem tudom mit segítene.

2012. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a szervezet elsavasodása miatt ajánlják.

De szerintem nem csodaszer, a súlycsökkentés alappillére a mozgás. Ezt nehezen mondom ki, mert és is küszködöm vele és leginkább magammal ugye. Csak akkor ment le, ha mozogtam. Ittam én is lúgos vizet, de semmit nem segített, viszont az ára jóval több volt mint a sima ásványvíznek

2012. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ebből gondoltam hogy lehet valami hatása...

2012. nov. 19. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem közönséges parasztvakítás..
2012. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemrég mesélte az ismerősöm, hogy kipróbálta a ganoderma lúgosító kávét és neki nagyon sokat segített. 4 hete csinálja és fogyott 4 kilót. - Ő mellette nem sportol.

Elvileg a zsírsejteket is bomlasztja. Nézd meg a honlapját szerintem hasznos! :)

www.businesskave.dxn.hu

2012. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!