Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindent összekajáltam, most...

Mindent összekajáltam, most nem vagyok jól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mármint egész délelött nem bírtam enni sem, mivel hogy nem voltam nagy wcn, ezért estére várom, hogy hazahozzon valaki valami hashajtót, de egészen 4ig ettem kb. 3 cerbonát. Utána hazajöttem, és akkor már éreztem, hogy azért mégis csak éhes vagyok. Ettem almát, szilvát, banánt, szőlőt, csokit, pizzát, kenyeret, túrót, tojást, paradicsomot, és hagymát, meg cerbonát. Mondjuk a pizzából meg a csokiból nem kegyetlen mennyiséget, sőt keveset, de úgy érzem hogy az kicsit bekavart, mert hányingerem van, és olyan 100kgosnak érzem magam, de wcn még mindig nem igen voltam... De majd akkor hashajtó. Csak ez meg így eléggé egészségtelen nap volt vagyis hogy lesz kajailag... Mert még ugye jól sem vagyok...
2012. okt. 17. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál vizet.Biztos azért vagy olyan rosszul,mert nagyon gyorsan ettél és a gyomrod még nem nagyon dolgozta fel és még össze-vissza is ettél.Először tele volt a bemdőd aztán meg nem.Szerintem azért,mert a gyümi nem laktat olyan sokáig na és nem ittál semmit.Legközelebb ne tégy ilyet!Pihenjél és ne tégy semmit.Hagyd,hogy feldolgozza a gyomrod. Esetleg egyél könnyű ételeket.
2012. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!