Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A 4 éves húgomnak Danone...

A 4 éves húgomnak Danone Densia-t adnak a szüleim, hiába mondom nekik hogy nem szabadna. Ma már a másodikat tömi be. Mi baja lehet tőle?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, abban 400mg kalcium van poharanként + nem tudom mennyi D-vitamin hozzá... Rá is van írva h 10 évnél fiatalabbak nem ehetik + felnőttek is max 2-t egyenek egy nap... erre a húgom már a másodikat tömi magába 4 éves létére, mert ő hisztizik ha nem kap, ezért adnak neki. -.-' csak szerintem borzasztóan felelőtlenek a szüleim?
2012. okt. 14. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt, vagy a gyerekorvost, azok hátha észhez térítik. Beteg agyú szülővel így kell bánni
2012. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlen... Miért nem vesznek neki inkább Activiát, vagy Görög joghurtot? Finomabb is, és nem okoz kárt.
2012. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ezt vettek, hanem a Mamank a munkahelyerol kapott nagyon sokat, es most tele van a huto vele... es ezert adnak neki mert latja es hisztizik erte... de akkor sem kene szerintem...
2012. okt. 15. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
"látja és hisztizik érte, megkapja" tipikus nevelési hiba, hiszen ilyen ilyen hozzáállással ne várja a szülő h később ne hisztizzen, mivel a kisgyerek ebből annyit tanul meg, h ha hisztizik bármit megkap. Egyébként meg elbeszélgethetne a gyerekorvossal a témáról (kalcium...), talán ő felvilágosítaná a szüleidet, szomorú h ilyen a gondolkodásmódjuk
2012. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a világon semmi baja nem lest tőle, tudod te mennyi kalciumot vagy d vitamint tartalmaz ??

Talán 1% ot nyugi ,ne higgyél már az írásoknak

2013. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!