Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Danone Densia. Tényleg annyira...

Danone Densia. Tényleg annyira jó vagy egy újabb reklám fogás?

Figyelt kérdés
Jó persze h hasznos,de annyira amennyire a reklámba ajánlják? ma ettem egyet finom volt,de ez tényleg fedezi az egész napos kálcium szükségletedet?
2011. márc. 13. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy doboz nem csinál csodát. Biztosan segít, de nem elég arra,hogy az egész napi kálciumot fedezze.

Én így jártam az Activiával,egy hónapig ettem,és semmi változást nem észleltem,finomnak finom volt,de az emésztésem egyáltalán nem rakta rendbe... a reklámok 90%-a erős túlzás.

2011. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első hszt
2011. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Brian0 ***** válasza:

Hát bevált a reklám. Szóval azért vetted meg, mert a TV-ben ezt mondták! Sose gondoltam volna, valaki azért vesz Danone joghurtot, mert az emésztését akarja vele rendbe tenni.


Amúgy csak nyertél vele, kiváló fehérje és szénhidrátbevitel.

2011. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A napi kalciumszükséglet 1000mg, ha nem vagy várandós, vagy nem szoptatsz. Az említett joghurtban 427mg kalcium van dobozonként, ez kevesebb, mint a fele a napi szükségletnek. Hanem abba gondolj bele, hogy 3,6g cukrot tartalmaz, ami durván egy teáskanálnyinak felel meg. És ez csak a natúr változat. Az epres 16,4g, az őszibarackos 14,4g cukrot tartalmaz! Egy evőkanál cukor kb. 10-12g. Szóval több, mint egy evőkanállal belapátolsz ilyenkor. :/ Én inkább maradok a kefirnél.
2011. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenem: hozzáadott cukrot NEM tartalmaznak a natúr joghurtok! Nézd meg a kefírnek a tápanyagtartalmát, ott is ott van, hogy szénhidrát: mondjuk 5 g, és ebből cukor: 3,6 g. Most csak mondtam két számot, de ez azért van, mert a joghurtot TEJBŐL csinálják, ergó az a tejcukor, a laktóz ami benne van... Tejben sincs hozzáadott cukor, mégis 4,6 g a szénhidrát tartalma... de ez a tejcukor, nem a szacharóz, amit használunk még pluszban édesítésre...
2012. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!