Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek dr. Antal...

Mi a véleményetek dr. Antal Valiról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

"...egy mezei fehércseléd."


Ezzel a megjegyzéseddel nem igazán aratsz sikert a hölgy olvasók körében, bármennyire is degradáljuk Antal Vali kvalitásait, hiszen ezzel nemcsak őt minősíted, hanem az összes nőt...

Tartok tőle, hogy módosítanod kéne a vezetékneved, mégpedig az "e" betűt "u"-ra kéne cserélni.

2012. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tom Benko ***** válasza:
@11: Nem.
2012. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sudár András válasza:

Tisztelt hozzászólók!

Műszaki ember vagyok, gépész - villamos a vegyészethez nem értek. Nekem valók az Antal Vali magyarázatok. Az irigység rossz tanácsadó.

2012. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
41%

Vegyésznek üzenem: A kőolaj valóban a természetben képződik, de amit a kozmetikai ipar felhasznál, az már szintetikum.

Mivel a valódi 100%-os növényi olajok drágák, a kozmetikai ipar a nagyobb haszon, és a hosszabb

eltarthatóság érdekében előszeretettel alkalmazza az olcsó kőolajat, egészen pontosan a kőolaj

feldolgozás során keletkezett kőolajhulladékot: a pakurát. Bármily bizarrul is hangzik, ebből a

gusztustalan, büdös, ragacsos és rendkívül mérgező veszélyes hulladékból készülnek durva vegyszeres

finomítással a kozmetikai szintetikus zsír- és olajkomponensek. Szerinted ez még mindig természetes anyag? A másik: az idézett mondatban én sehol nem láttam azt a szót: szintézis. A szintetikum jelentése = mesterségesen előállított, a szintézis jelentése = összefoglalás, egységbe foglalás, egység.

Amint látom, itt sokaknak nem tetszik Antal Vali oldala és tevékenysége. Nekem tetszik és ami nem tetszik az pedig a kozmetikai ipar tevékenysége. A profit érdekében még arra is képesek, hogy rákkeltő anyagokat tegyenek a kozmetikumokba, mert azok olcsóbbak. Talán nem ártana, ha elővennétek az általatok használt samponokat, dezodorokat, fogkrémeket, szappanokat és egyéb kencéket, amiket magatokra kentek és megnéznétek, miből készültek. Meg lehet keresni az interneten mindegyik vegyület hatását. Egyébként még az is jobb lenne, ha nem a bőrötökre kennétek, hanem megennétek. Ugyanis a bőrön keresztül sokkal jobban felszívódik.

Vannak tiszta kozmetikumok, de ezeknek az ára jóval magasabb. Mindenki saját maga dönti el, hogy mit csinál a saját életével és egészségével. Én a káros anyagoktól mentes kozmetikumokat választottam. Ezért vásárolok a Bionom boltban, mert oda csak olyan termék kerülhet be, ami teljesen tiszta.

2013. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

"Évek óta alternatív rákprevencióval foglalkozom, Dr. Ládi Szabolccsal, Prof. Paul Claytonnal, Prof. Jason Hawrelackkel dolgozom egy csapatban."

Képzelem, az orvosok dolgoznak, ő meg mosogatja a petricsészéket. :D

2013. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ritkan lepek be az oldalara, ott csak a nekem hasznos dolgokat szüröm ki. Csak olyan oldalakat olvasok, amiket hasznosnak es jonak tartok. Ha hülyesegnek tartanam, be sem neznek es ezzel le lenne zarva a tema. En meg nem olvastam olyasmit töle, ami nekem karos lett volna, ezert jo velemennyel vagyok rola.

Sztem attol, hogy köolaj-intoleranciával született, es emiatt ugy latja, innen egyenes ut vezetett ahhoz, hogy eletet termeszetes anyagokkal rendezze be, attol meg nem kizart, hogy tud rola, hogy a köolaj is termeszetes anyag.

Ha a hozzaszolasokat elolvasom az oldalan, ugy tünik, sokaknak jo velemenyük van a tevekenysegeröl es sokaknak hasznos, bevalt, ezert örülök, hogy van. :)

2013. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
75%

#14


Antal Valiék ingyen dolgoznak mi?

2013. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!