Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek dr. Antal...

Mi a véleményetek dr. Antal Valiról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Egy totális kémiai biokémiai analfabéta!A negyedrésze nem igaz annak amit állít!Az nem tudom hogy tudatosan vagy csak hozzánemértésből hazudozik össze vissza!Ő a magyar Liszenko!

Vegyész

2012. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Amennyire én tudom, nem éppen doktor...:"Antal Valériának hívnak, mesterkozmetikus és mestersminkes vagyok,"

A nejem (sajnos) eléggé rácuppant az okosságaira, de azért nem lett bigott hívő:)

2012. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Dr.??!! Miőta? Nem orvos. Vagy tán jogász?
2012. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Most rákerestem, soha nem hallottam még előtte róla, hát a fülem is kettéállt ettől a sok hülyeségtől, amit ez a nő összehord. Szinte már kényszerem lenne, hogy kommenteljek, de minek, csak a falnak beszélnék, szóval még tartom magam...
2012. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sminkesként miért osztogatna orvosi tanácsokat?
2012. okt. 7. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Nem említi, hogy diplomája lenne... Itt is a szakemberek között van-volt. Természetgyógyász, fitoterapeuta, életmód tanácsadó. Ez utóbbi elég szélhámosság szagú :))

2012. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

"Súlyos kőolaj- és szintetikum intoleranciával születtem, úgyhogy egyenes út vezetett odáig, hogy kutatási területemmé váljon a kőolaj és származékai, azaz a szintetikumok; illetve, hogy az életemet természetes anyagokkal rendezzem be."


Tessék itt van egy hülyeség! Ez a szerencsétlen nem tudja hogy a köolaj természetes anyag? A természetben képződött! A frakcionált desztillációnál csak a meglevő alkotóit különítik el, nincs kémiai átalakítás!

Második hülyeség, nem tudja hogy a szintézis összehozást jelent? Az emberi szervezetben szintézisek egész sora biztosítja az életet!Nem hallott ez a szerencsétlen a citrátkörről? Egy mondatban két alapvető félremagyarázás amit egy nyolcadikos gyereknek tudni kellene!

Vegyész

2012. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Dr. címet gyógyszerész, orvos, jogász, állatorvos és fogorvos kaphat. Ez az Antal Vali egyik sem a felsoroltak közül. Egyébiránt az első válaszolóval értek egyet, biokémiai analfabéta.
2012. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy doktor, a kérdésben lett (lehet, hogy tévesen) említve. Antal Vali ugyan sokmindent állít, de ezt az egy dolgot nem :)
2012. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tom Benko ***** válasza:
25%
Hazudik is, hülye is, mi mást lehetne mondani. Többször is belefutottam már az ökörségeibe, valami tompa fájdalmat okoznak a teljes testemben, de legerősebben a gyomrom tájékán. Egyébként nem doktor, csak egy mezei fehércseléd.
2012. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!